A61/355
Kamil Lhoták (1912-1990)
KUPKA SENA - Z!
1979
Olej na plátně, 21x18 cm, sign. a dat. vlevo dole "Kamil Lhoták 79", vzadu tužkou text "Namalováno autorem na objednávku Ing. Fialy a z jeho sbírky zakoupeno v říjnu 1999". Rámováno.
Opatřeno odborným posudkem PhDr. Kateřiny Dvořákové.