A61/372
Josef Jíra (1929-2005)
KŘESŤANSKÝ MOTIV
1981
Litografie na papíře, 390x255 mm, sign. a dat. vpravo dole inkoustem "Josef Jíra 81". Rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové.