A61/373
Josef Jíra (1929-2005)
BERÁNEK BOŽÍ
1979
Lept na papíře, 345x447 mm, sign. a dat. tužkou při pravém dolním rohu pod výřezem "Josef Jíra 79", zn. vlevo dole "7/10". Tisk náleží do tzv. „velikonočního období“, v němž se Jíra zaobíral mystikou nejvýznačnějších křesťanských svátků. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové.