A61/374
Josef Jíra (1929-2005)
MILOSTNÝ DOPIS (HRDLIČKA S DOPISEM)
1979
Kolorovaný lept na papíře, 120x87 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "J. Jíra 79". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové.