A61/375
Josef Jíra (1929-2005)
LETÍCÍ
patrně 1979
Kolorovaný lept na papíře, 330x360 mm, sign. tužkou při pravém spodním okraji pod výřezem v listu "Josef Jíra" a zn. vlevo dole "14/4". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové.