A61/376
Josef Jíra (1929-2005)
UKŘIŽOVANÝ
1980
Barevný lept na papíře, 398x333 mm, sign. a dat. tužkou při pravém dolním rohu pod tiskem "Josef Jíra 80". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové.