A61/377
Josef Jíra (1929-2005)
FIGURÁLNÍ KOMPOZICE
1980
Barevná litografie na papíře, 155x200 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "Josef Jíra 80". Rámováno, zaskleno. Opatřeno znaleckým posudkem PhDr. Evy Kolářové.