A61/381
Libor Veselý (1977)
NOČNÍ MĚSTO V.
2017
Olej na plátně a smirkových papírech, 140x200 cm, sign., dat. a název na zadní straně "L. Veselý 2017 / Noční město V."
Libor Veselý je současným brněnským malířem. Studoval na Fakultě výtvarných umění v Brně, v ateliéru figurální malby u prof. Jiřího Načeradského, dále se učil ve Francii na École Supérieure de Beaux-Arts a studium dovršil na Academii výtvarných umění v Praze u prof. Jiřího Sopka. Ve své tvorbě se věnuje figurálním námětům, také ho zajímají města, hory, odrazy a energie.