Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár na víno

A61/400

↑ Zpět na položky »

POHÁR NA VÍNO

Čechy, 18. stol.
Pohár z bezbarvého skla, vysoká štíhlá kupa kónického tvaru na nízké balustrové noze a široké ploché patce je zdobena na pohledové straně v horní polovině matnou řezbou barokní groteskové kartuše s motivem putta u sudu ve vinném sklípku pod révou, doplněno německým nápisem "VIVAT Hensgen in Keller". V. 28,3 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Vydražená cena: 3 500 Kč
Prodáno