Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s řezbou

A61/403

POHÁR S ŘEZBOU

Patrně Čechy, Kamenický Šenov, 1. čtvrt. 20. stol.
Pohár z bezbarvého skla s kónickou kupou, na vyšší patce, broušený, zevně fasetovaný do osmistěnu, na pohledové straně vystupující medailon s matně řezaným motivem putta s papouškem ve stylu M. Powolného a produkce vídeňské firmy Lobmeyr, na protilehlé straně zmenšující čočka, jednotlivé fasety jsou odděleny svislými zoubkovanými pásy. V. 16,2 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 2 500 Kč
Prodáno