A61/404
MÍSA S NÁRODNÍMI MOTIVY
Československo, patrně Umělecké sklárny Brno, 20. - 30. léta 20. stol.
Mísa kruhového půdorysu s trojbokou podstavou z bezbarvého skla, broušená, zdobená matnou řezbou tří motivů s českou národní tématikou: český lev, alegorická ženská figura s dítětem a holubicí míru na pozadí posvátné hory Říp a pěvec s lyrou a hudebním motivem.
V. 17,5 cm, Ø 21,5 cm.
Neznačeno.