Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza Píseň milostná

A61/405

VÁZA PÍSEŇ MILOSTNÁ

Čechy, patrně Železný Brod, ca 20. - 30. léta 20. stol.
Váza z masivního bezbarvého skla, zdobená vystupujícími zmenšujícími čočkami a na pohledové straně figurální scénou podle kresby Josefa Mánesa Milostná z cyklu Musica. V. 23 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč
Prodáno