A61/405
VÁZA PÍSEŇ MILOSTNÁ
Čechy, patrně Železný Brod, ca 20. - 30. léta 20. stol.
Váza z masivního bezbarvého skla, zdobená vystupujícími zmenšujícími čočkami a na pohledové straně figurální scénou podle kresby Josefa Mánesa Milostná z cyklu Musica.
V. 23 cm.
Neznačeno.