Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Mléčenka hyalit

A61/406

MLÉČENKA HYALIT

Jižní Čechy, Buquoyské sklárny Jiříkovo údolí nebo Stříbrný vrch 1820-1840
Nízký džbánek s širokou výlevkou a převýšeným esovitým uchem, černé hyalitové sklo, zdobeno zlatou florální malbou a bordurami. V. 11 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 6 500 Kč
Prodáno