A61/406
MLÉČENKA HYALIT
Jižní Čechy, Buquoyské sklárny Jiříkovo údolí nebo Stříbrný vrch
1820-1840
Nízký džbánek s širokou výlevkou a převýšeným esovitým uchem, černé hyalitové sklo, zdobeno zlatou florální malbou a bordurami.
V. 11 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.