A61/408
VÁZA S POUTNÍKEM
Čechy, ca 20. léta 20. stol.
Váza z temně fialového hořečnatého skla, projmutý válcovitý tvar, plášť zvnějšku fasetovaný, rozšířená patka, hladké odsazené hrdlo zlacené, na pohledové straně zlatem malovaný a ve zlaté vrstvě rytý výjev odpočívajícího poutníka v krajině.
V. 16 cm.
Neznačeno.