Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza s poutníkem

A61/408

VÁZA S POUTNÍKEM

Čechy, ca 20. léta 20. stol.
Váza z temně fialového hořečnatého skla, projmutý válcovitý tvar, plášť zvnějšku fasetovaný, rozšířená patka, hladké odsazené hrdlo zlacené, na pohledové straně zlatem malovaný a ve zlaté vrstvě rytý výjev odpočívajícího poutníka v krajině. V. 16 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč