A61/414
POHÁR S VÍKEM
Čechy, 1. třetina 20. stol.
Zvonovitá kupa na široké vyšší patce s nodem, vysoké kuželovité víko s hraněným úchytem, bezbarvé sklo vrstvené fialovou lazurou, broušené a matně řezané přírodními a loveckými motivy.
Celková v. vč. víka 43,5 cm.
Neznačeno.