Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s víkem

A61/414

POHÁR S VÍKEM

Čechy, 1. třetina 20. stol.
Zvonovitá kupa na široké vyšší patce s nodem, vysoké kuželovité víko s hraněným úchytem, bezbarvé sklo vrstvené fialovou lazurou, broušené a matně řezané přírodními a loveckými motivy. Celková v. vč. víka 43,5 cm. Neznačeno. Stav B.