Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Flakon opálové sklo

A61/415

FLAKON OPÁLOVÉ SKLO

Čechy, 19. stol.
Flakon v biedermeierovém tvarosloví z opálového skla, foukaný do formy a broušený, polokulovité tělo zvnějšku žebrované, krátké fasetované hrdlo s límcem je opatřeno šišticovitou zátkou. V. 10 cm. Značeno nalepeným papírovým štítkem, patrně sbírkové inventární číslo. Stav A.