A61/415
FLAKON OPÁLOVÉ SKLO
Čechy, 19. stol.
Flakon v biedermeierovém tvarosloví z opálového skla, foukaný do formy a broušený, polokulovité tělo zvnějšku žebrované, krátké fasetované hrdlo s límcem je opatřeno šišticovitou zátkou.
V. 10 cm.
Značeno nalepeným papírovým štítkem, patrně sbírkové inventární číslo.