A61/417
POHÁR ÜBERFANG
Čechy, 2. třetina 19. stol.
Pohár v druhorokokovém tvarosloví, ze stran zploštělá čtyřlaločná kupa na vysoké balustrové noze a široké patce, zelné sklo přejímané opakní bílou sklovinou, probrušovaný florální dekor, zlacená štafáž.
V. 26 cm.