Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár überfang

A61/417

POHÁR ÜBERFANG

Čechy, 2. třetina 19. stol.
Pohár v druhorokokovém tvarosloví, ze stran zploštělá čtyřlaločná kupa na vysoké balustrové noze a široké patce, zelné sklo přejímané opakní bílou sklovinou, probrušovaný florální dekor, zlacená štafáž. V. 26 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 6 500 Kč