Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cukřenka a nástolec

A61/419

CUKŘENKA A NÁSTOLEC

Čechy, posl. třetina 19. stol.
Cukřenka na vyšší patce, s víkem s kulovitým úchytem, a zvonovitá miska na balustrové nožce, dvoustěnné, uvnitř amalgamem stříbřené a žlutě lazurované sklo, florální malba nevypalovanými barvami, v 1. příp. barevná. V. 18 cm a 14 cm. Neznačeno. Stav B.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč