Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza Dek. I/40

A61/421

VÁZA DEK. I/40

Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe, 1880-1897
Dekorativní váza z opakního krémově bílého skla vrstveného čirým a nabíhaného rosalínovou sklovinou, v těle čtyřikrát lehce promáčklá, hutně tvarované čtyřlisté hrdlo, plášť je zdoben plastickou florální malbou opakním bílým emailem a zlatem, na hrdle zlacená štafáž. https://www.loetz.com/identifying-loetz-glass/early-loetz (vyhl. 10. 9. 2018) V. 23,5 cm. Značeno na podední zlatě psaným "I/40.". Stav A/B. Nepatrné oděrky v malbě.

Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Vydražená cena: 3 900 Kč
Prodáno