Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza Cobalt Papillon

A61/424

VÁZA COBALT PAPILLON

Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe, 1898
Secesní váza z kobaltově modrého skla, kalichovitý tvar na štíhlé noze se širokou patkou, listrovaný dekor Cobalt Papillon. V. 24,5 cm. Neznačeno. Stav restaurováno. Srov.: https://www.loetz.com/decors-a-z/papillon/cobalt-papillon (vyhl. 1. 10. 2018).

Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Vydražená cena: 6 000 Kč
Prodáno