A61/424
VÁZA COBALT PAPILLON
Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe,
1898
Secesní váza z kobaltově modrého skla, kalichovitý tvar na štíhlé noze se širokou patkou, listrovaný dekor Cobalt Papillon.
V. 24,5 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.
Srov.: https://www.loetz.com/decors-a-z/papillon/cobalt-papillon (vyhl. 1. 10. 2018).