A61/443
VÁZA S ORCHIDEJEMI
Francie, Cristallerie Baccarat,
okolo 1900
Čtyřboká váza mírně kónického tvaru s krátkým zúženým hrdlem, bezbarvé sklo s odleptávaným a barevnými emaily malovaným secesním dekorem s motivem orchideje Paphiopedila, zlacené detaily.
V. 24 cm.
Na podední značeno bílým emailem č. "32".
Stav A/B.
Srov.: G. E. Pazaurek - W. Spiegl, Glas des 20. Jahrhunderts. Jugedstil. Art Déco, München 1983, s. 58.