A61/447
SALÁTOVÁ MÍSA
Čechy, Železný Brod, firma Rudolf Hloušek
30. léta 20. stol.
Hluboká mísa dvanáctibokého půdorysu z kouřově šedého skla na nízké patce, broušená do tvaru květu se zubatým okrajem a reliéfně vystupujícími, na povrchu matovanými klínovými fasetami, ostatek plochy kontrastně leštěný.
V. 12 cm, Ø 22 cm.
Neznačeno.