Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Salátová mísa

A61/447

SALÁTOVÁ MÍSA

Čechy, Železný Brod, firma Rudolf Hloušek 30. léta 20. stol.
Hluboká mísa dvanáctibokého půdorysu z kouřově šedého skla na nízké patce, broušená do tvaru květu se zubatým okrajem a reliéfně vystupujícími, na povrchu matovanými klínovými fasetami, ostatek plochy kontrastně leštěný. V. 12 cm, Ø 22 cm. Neznačeno. Stav B.