Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza

A61/449

VÁZA

Čechy, Nový Bor 30. léta 20. stol.
Mohutná zvonovitá váza z kouřového skla, broušená, hraněná do osmistěnu, horní okraj opatřen čtveřicí výstupků. V. 21,5 cm. Neznačeno. Stav A/B.