A61/453
NÁSTOLEC MYRA KRISTALL
Německo, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik Ikora-Myra
Návrh Karl Wiedmann (1905-1992),
20. / 30. léta 20. stol.
Kruhová miska v artdecovém tvarosloví, reliéfně žebrovaná, na nízké nožce, tenkostěnné bezbarvé sklo přejímané medově zlatou lazurou s výrazným irisem - tzv. technika Myra.
Ø 17,4 cm, v. 8 cm.
Neznačeno.
Prasklina (výrobní kaz).