Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Žardiniéra

A61/454

ŽARDINIÉRA

Bavorsko, patrně Zwiesel, ca 2. třetina 20. stol.
Mísa oválného půdorysu z fialové skloviny se slídovými zátavy, broušená, na kratších stranách vytažená do hrany, okraj tvarován do šesti obloučků. D. 19,5 cm, v. 8 cm. Neznačeno. Stav A/B.