A61/454
ŽARDINIÉRA
Bavorsko, patrně Zwiesel, ca 2. třetina 20. stol.
Mísa oválného půdorysu z fialové skloviny se slídovými zátavy, broušená, na kratších stranách vytažená do hrany, okraj tvarován do šesti obloučků.
D. 19,5 cm, v. 8 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.