A61/456
Pavel Hlava (1924-2003)
ŽARDINIÉRA SOMMERSO
Čechy, Nový Bor, Crystalex, závod Exbor,
návrh 60. léta 20. stol.
Váza plochého šestibokého tvaru, bezbarvé hutní sklo podjímané oranžovou a kobaltovou sklovinou, se zataveným spirálovým dekorem ze stříbrné fólie s bublinkami, ručně broušená.
V. 12 cm, d. 17 cm.
Neznačeno.