Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Žardiniéra Sommerso

A61/456

Pavel Hlava (1924-2003)

ŽARDINIÉRA SOMMERSO

Čechy, Nový Bor, Crystalex, závod Exbor, návrh 60. léta 20. stol.
Váza plochého šestibokého tvaru, bezbarvé hutní sklo podjímané oranžovou a kobaltovou sklovinou, se zataveným spirálovým dekorem ze stříbrné fólie s bublinkami, ručně broušená. V. 12 cm, d. 17 cm. Neznačeno. Stav B.

Vyvolávací cena: 1 300 Kč