Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza Sommerso

A61/457

Pavel Hlava (1924-2003)

VÁZA SOMMERSO

Čechy, Nový Bor, Crystalex, závod Exbor, návrh 60. léta 20. stol.
Hutně tvarovaná a ručně broušená váza kvádrového tvaru, masivní vrstvené sklo triplex, zatavený abstraktní dekor zhotovený technikou redukce oxidu kovů. V. 18,5 cm. Neznačeno. Stav A.