Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza pro jednu květinu

A61/458

Pavel Hlava (1924-2003)

VÁZA PRO JEDNU KVĚTINU

Čechy, Nový Bor, Crystalex, závod Exbor, návrh 60. léta 20. stol.
Hraněná kónická váza šestibokého půdorysu se šikmo seříznutým hrdlem, hutně tvarované a ručně broušené bezbarvé sklo sommerso s úzkým kapkovitým vpichem podjímaným fialovou sklovinou. V. 30 cm. Neznačeno. Stav A/B.