A61/459
Pavel Hlava (1924-2003)
VÁZA "MOZEK"
Čechy, Nový Bor, Crystalex
návrh 1968 pro ÚBOK,
60. - 80. léta 20. stol.
Vysoká válcovitá váza, hutně tvarovaná, foukaná do formy, bezbarvé sklo podjímané kobaltem, model č. 87165.
V. 33 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.