Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza "Mozek"

A61/460

Pavel Hlava (1924-2003)

VÁZA "MOZEK"

Čechy, Nový Bor, Crystalex
návrh 1968 pro ÚBOK, 60. - 80. léta 20. stol.
Válcovitá váza z bezbarvého hutně tvarovaného skla, podjímaného zelenou sklovinou, foukaná do formy, model č. 87165. V. 32,3 cm. Neznačeno. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč