A61/460
Pavel Hlava (1924-2003)
VÁZA "MOZEK"
Čechy, Nový Bor, Crystalex
návrh 1968 pro ÚBOK,
60. - 80. léta 20. stol.
Válcovitá váza z bezbarvého hutně tvarovaného skla, podjímaného zelenou sklovinou, foukaná do formy, model č. 87165.
V. 32,3 cm.
Neznačeno.