Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza hutní sklo

A61/462

František Vízner (1936-2011)

VÁZA HUTNÍ SKLO

Československo, sklárna Škrdlovice, 70. léta 20. stol.
Masivní válcovitá váza s "mačkanou" povrchovou texturou, ručně foukané, hutně tvarované bezbarvé sklo podjímaného hnědou sklovinou. V. 24,5 cm. Neznačeno. Stav A/B.