A61/462
František Vízner (1936-2011)
VÁZA HUTNÍ SKLO
Československo, sklárna Škrdlovice,
70. léta 20. stol.
Masivní válcovitá váza s "mačkanou" povrchovou texturou, ručně foukané, hutně tvarované bezbarvé sklo podjímaného hnědou sklovinou.
V. 24,5 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.