Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Džbán s cínovou montáží

A61/505

DŽBÁN S CÍNOVOU MONTÁŽÍ

Francie, Alsasko, Štrasburk, Fayencemanufaktur Paul Hannong, 2. třetina 18. stol.
Fajánsový džbánek v rokokovém tvarosloví, s boltcovým uchem a víčkem upevněným na cínové montáži ucha, bíle glazovaný, na glazuře pestře malovaný květinovými motivy. V. 20 cm. Na podední značeno manganem "PH" v ligatuře. Stav B.