A61/505
DŽBÁN S CÍNOVOU MONTÁŽÍ
Francie, Alsasko, Štrasburk, Fayencemanufaktur Paul Hannong,
2. třetina 18. stol.
Fajánsový džbánek v rokokovém tvarosloví, s boltcovým uchem a víčkem upevněným na cínové montáži ucha, bíle glazovaný, na glazuře pestře malovaný květinovými motivy.
V. 20 cm.
Na podední značeno manganem "PH" v ligatuře.