A61/507
DVOJICE ZÁVĚSNÝCH TALÍŘŮ
Patrně Dolní Rakousy, Leobersdorf, 1. třetina 19. stol.
Dva hlubší kruhové talíře se zvlněným okrajem, fajáns, na bílé glazuře pestře malovaný figurálním motivem v zrcadle a širokou florální bordurou.
Ø 27 cm a 27,5 cm.
Neznačeno.