A61/513
KUCHYŇSKÁ FORMA
18. / 19. stol.
Forma na přípravu pokrmů ve tvaru srdce, pálená hlína, reliéfní dekor ryby a čtyřlístků, barevně glazováno, opatřeno úchytem a montáží k zavěšení na zeď.
30x23x8 cm
Neznačeno.
Stav C.