A61/514
KUCHYŇSKÁ FORMA
18. / 19. stol.
Forma na přípravu pokrmů ve tvaru srdce, pálená hlína, reliéfní dekor dvouhlavého orla s korunou a osmi hvězd okolo, barevně glazováno, opatřeno úchytem a montáží k zavěšení na zeď.
28x25x8 cm.
Neznačeno.
Stav C.