A61/515
KUCHYŇSKÁ FORMA
18. / 19. stol.
Forma na přípravu pokrmů ve tvaru srdce, pálená hlína, reliéfní dekor jelena ve skoku a tří hvězd, barevně glazováno, opatřeno úchytem a montáží k zavěšení na zeď.
30x25x8 cm
Neznačeno.
Stav C.