A61/534
PÁROVÉ VÁZY
Rakousko-Uhersko, patrně Teplice, konec 19. stol.
Dvojice monumentálních majolikových váz tvaru amfory v historizujícím tvarosloví, reliéfní florální dekor, dvě převýšená figurální ucha v podobě draků, glazováno v modrých a hnědozelených tónech, na pohledové straně obdélná kartuše s portrétní malbou, zlacené detaily.
V. 56,5 cm.
Vtlačené č. modelu "11559" a tištěné č. "2".
Stav restaurováno.