Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové vázy

A61/534

PÁROVÉ VÁZY

Rakousko-Uhersko, patrně Teplice, konec 19. stol.
Dvojice monumentálních majolikových váz tvaru amfory v historizujícím tvarosloví, reliéfní florální dekor, dvě převýšená figurální ucha v podobě draků, glazováno v modrých a hnědozelených tónech, na pohledové straně obdélná kartuše s portrétní malbou, zlacené detaily. V. 56,5 cm. Vtlačené č. modelu "11559" a tištěné č. "2". Stav restaurováno.