A61/603
NÁSTĚNNÉ SVÍCNY
Itálie
20. stol.
2 nástěnné apliky pětiplamenné a pětiramenné, v historizujícím tvarosloví s listy a akanty. Bronz v úpravě matného zlacení. 80x65x34 cm.