A61/604
KŘIŠŤÁLOVÝ LUSTR A DVĚ NÁSTĚNNÉ LAMPY
Čechy
1. pol. 20. stol.
Pětiramenný desetiplamenný lustr z čirého skla s broušenými ověsky. Spolu: dvojice nástěnných světel stejného provedení.
Stav C/D.
Chybějící část ověsků, drobná poškození.