A61/607
SVÍCEN GONDOLIÉR
Itálie, Benátky
2. pol. 19. stol.
Interiérový figurální svícen z vyřezávaného lipového dřeva zdobeného celoplošně polychromií a zlacením, ve formě maurského chlapce stojícího na gondole s pádlem v levé ruce a svícnem v ruce pravé. Výška 81 cm.