A61/608
LODNÍ KUFR
Francie ?
kolem r. 1900
Lodní kufr celoplošně potažený kůží, s mosazným kováním, nahrazující při vertikálním rozložení oděvní skříň. Interiér vyložen textilem (pozdější ca 20. – 30. léta 20. stol.). Původní textilní potah nezachován. Na víku označeno bílou barvou "LVI". 132x52x60 cm.
Stav odpovídající stáří.